Kontakt

QARTIS S.A.

ul. Brukselska 8
86-050, Solec Kujawski
Polska

telefon: +48 52 5259 230
fax: +48 52 5822 811
e-mail: qartis@qartis.pl

Sprawdź loty do Bydgoszczy (lotnisko BZG)
Sprawdź drogę dojazdu do Solca Kujawskiego

Zarząd Firmy


Biuro Zarządu

tel. +48 52 5820 749
e-mail: sekretariat@qartis.pl

Dyrektor ds. Rozwoju
Prokurent

Sylwia Jakoby-Binkowska

tel. +48 52 5820 747
kom. +48 695 020 924
e-mail: sjakoby@qartis.pl

Dyrektor Administracji
Prokurent

Bożena Górzyńska

tel. +48 52 5820 700
kom. +48 695 020 928
e-mail: sekretariat@qartis.pl

Dział Sprzedaży i Obsługi Klienta


Dyrektor Sprzedaży i Obsługi Klienta

Sonia Rewers

kom. +48 601 242 837
e-mail: srewers@qartis.pl

Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Agnieszka Grzechowiak

tel. +48 52 5822 822
kom. +48 603 610 047
e-mail: agrzechowiak@qartis.pl

Doradca Klienta

Jolanta Piekut

tel. +48 52 58 22 817
kom. +48 795 507 175
e-mail: jpiekut@qartis.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Adriana Szczęsna

kom. +48 668 689 145
e-mail: aszczesna@qartis.pl

Dyrektor Działu Sprzedaży Eksportowej

Agnieszka Kosycarz

tel. +48 52 5822 864
kom. +48 691 210 425
e-mail: akosycarz@qartis.pl

Export Manager

Jacek Szczepański

tel. +48 52 5822 893
kom. +48 662 224 143
e-mail: jszczepanski@qartis.pl

Export Manager

Karol Pilarski

kom. +48 662 117 998
e-mail: kpilarski@qartis.pl

Dział Produkcji


Dyrektor Produkcji

Piotr Mazurkiewicz

tel. +48 52 5822 898
kom. +48 661 880 653
e-mail: pmazurkiewicz@qartis.pl


 

CV i listy motywacyjne

e-mail: praca@qartis.pl

Zainteresowaliśmy Cię ofertą, ale chcesz więcej?

Zamów nasz darmowy sample book

Adres 

QARTIS S.A.
ul. Brukselska 8
86-050, Solec Kujawski
woj. Kujawsko-Pomorskie

Email: qartis@qartis.pl
Telefon: (+48) 52 525 92 30
Fax: (+48) 52 525 08 11
NIP: 953-250-02-39